Yataş mobilya bazalar


Yatak ve misafir
odalarında konforlu şekilde kullanılabilecek Yataş’ın bazalı yatakları; renkleri, tasarımı ve kalitesinin yanında işlevsel olmasıyla da her eve moderni, rahatı sağlıyor.

Yatak ve mobilya piyasasında öncü markası Yataş, tek kişilik ve çift kişilik bazalı yatakları ile evlerinize rengarenk bir hava katıyor.
satın alınan bazalı yataklar için marangozlara gidip yatak başlığı yaptırma sıkıntısı ortadan kalkıyor. Yataş’ın yeni bazalı yatakları evlerimize rengarenk yatak başları ile beraber geliyor.

Canlı renklerin hakim olduğu bazalı yataklar; sandıklı, pratik, modern ve dekoratif formlarının yanı sıra kolay çekilme ve temizlenme özelliği ile ev hanımlarının gözdesi haline gelecek.

YATAŞ BAZALI YATAKLAR İLE EVLERDEKİ DAĞINIKLIĞA SON
Yatak odalarınız için tasarlanan Trendy&Family ve Trendy&Friendly koleksiyonlarına ait tek ve çift kişilik bazalı yataklar geniş sandık kısımları ile adeta evinizdeki deponuz olacak.
Yastığınızı, yorganınızı ve kullanmadığınız eşyalarınızı saklamanız için ideal bir ortam yaratan bazalı yataklar her dekorasyona uyum sağlayacak çizgide ve tarzda üretiliyor.

Yataş bazalı yatakları ile yatak odalarınıza modern bir hava kazandırırken, işlevsel olma özelliği ile kullanmadığınız eşyalarınızı gizliyor.
Şimdi Yataş ile evler rahat, işlevsel ve özel.
Ev dekorasyonda yataş mobilya farkı

1 yorum - “Yataş mobilya bazalar”

  1. bence harika baza yani <3 :d

Yorum yap

İlgili aramalar

  • bazalar
  • çocuk bazaları
  • tek kişilik bazalar
  • çoçuk bazalar
  • yata baza
  • yataş mobilya bazalar