RocaKale


Stressli bir iş dönüşünde rahatlamak istiyorsanız en iyi çözüm kendinizi suya bırakmak, suyun akıcılığı ile beraber günün temposunu ve stresini üzerinizden atmak…RocaKale özellikle dar banyolarda hidromasaj zevkini yaşayabilmeniz için masajlı duş sistemlerini tavsiye ediyor.
Alüminyum ve akrilik malzemeden yapılan masajlı duş sistemleri, küvet ve duş teknesi üzerinde kullanım fırsatları sunuyor. Masajlı duş sistemleri üzerine ortalama bir insan boyu düşünülerek konumlandırılan jetler boyun, bel, sırt ve ayaklara masaj yapma özelliğine sahip.

Alüminyum gövdeye sahip Cosmo masajlı duş sistemi, 5.8cm derinliği, 20cm genişliği ile SÜPER İNCE bir model. 160x20cm ve 200x20cm olmak üzere iki ebadı bulunan Cosmo, 7 fonksiyonlu duş başlığı, 7 fonksiyonlu el duşu, ankastre duş bataryası ve şampuanlık gibi özellikleri ile işlevsel bir kullanım sağlıyor. Duş teknesi kullanımı için tavsiye edilen 200x20cm Cosmo’nun ayrıca katlanabilir tik oturak opsiyonu da bulunuyor.

RocaKale’nin akrilik masajlı duş sistemleri Hermes ve Naro da farklı ebatları, köşe ve düz duvarlara uygulanabilme alternatifleri ile banyolarınıza modern bir sistem olarak sunuluyor.

Tüm RocaKale masajlı duş sistemleri su basıncı ile çalışıyor, elektrik tesisatında değişiklik gerektirmiyor. Pratik montaj sağlayan bu ürünler ile masaj keyfini banyonuza taşıyabilirsiniz. Banyo alanınız size sınırlandırmalar getirebilir, ama siz ihtiyaçlarınızı
sınırlandırmayın. RocaKale masajlı duş sistemleri ile tanışın.
banyo dekorasyonda unutulmaması gereken ayrıntılar.

Yorum yap

İlgili aramalar

  • duşakabin
  • duş sistemleri
  • duş teknesi