Çamsan Laminat Parke (Parkelam Lock Sistemi)

1984 yılında Ordu ilinde kurulup faaliyete geçen ve Türkiye de ilk MDF üretimi yapan firmadır. Ağaç sanayisinden turizm ve inşaatçılığa kadar daha bir çok sektörde faaliyet gösteren Türkiye nin gözde ve en büyük sanayi kuruluşudur. Hatta teknolojisiyle imalat , kalite ve pazarlama ağıyla ağaç sanayi sektöründe uluslar arası şirketler arasında ilk sıralardadır. 1997 Yılında PARKELAM markası ile Türkiye nin ilk laminat parkesini üretti , günümüze kadar kalite çizgisini hiç bozmadan , Parkelam markasını laminat parke sektöründe marka yapmayı başardı.Bu yazımda Çamsan AŞ. nin tüm faaliyetlerini değil sadece parkelam ( laminat parke ) ürününü , bu sektörde ki uygulayıcı ve satıcı bayi olarak anlatıyorum .Çamsan ( parkelam laminat parke) TSE standartlarında E1 normunda garantili çevre ve sağlık dostu bir laminat parke ürünüdür. Laminat parkede E1 standartlarında HDF si vardır.


LAMİNAT PARKEDE ÇAMSAN VE ÇEŞİTLERİ

 • Standart 8mm laminat parkesi —– PARKELAM
 • Pratik çözümlü laminat parkesi—–PARKELAM LOCK
 • Alternatif kalınlıkta olan7 mm kalınlığında laminat parkesi—– PARKELAM SİLİM.

Hijyeniktir hem temizlenmesi kolay, hem de sağlığa zararlı maddeleri bileşenlerinde bulundurmaz (E1 standartlarında) , estetiktir bir çok renk , desen çeşidi vardır ve aynı zamanda kolay döşenebilen bir yer döşemesidir.Diğer yer döşeme ürünlerine göre daha ekonomik ve pratiktir. Masif parke uygulamalarında ki gibi sistire cila gerektirmez, kolay çizilmez ve aşınmaz , çizilmeye ve aşınmaya dayanıklıdır . Pek çok renk seçeneği vardır , mobilyalarınıza ve duvarlarınıza en uygun laminat parkeyi seçme imkanı sağlar. Yukarıda da söylediğim gibi diğer ahşap esaslı yer döşeme ürünleri arasında aşınma ve çizilmeye en dayanıklı üründür. Günlerce evinize ahşap parke yaptırmak için bekleme sorunu olmayan montajı pratik , kolay ,hızlı ve temizdir. Çamsan kendi sitesinde PARKELAM ürünü için döşeme ve kullanımda pek çok avantajlara sahip bitmiş bir ürün olup, HDF nin iki yüzünün kaplanmasıyla oluşan çağdaş ve uzun ömürlü yer döşemesidir diye ürününü tarif ediyor.

ÇAMSAN AŞ. üretim aktivitelerini şöyle anlatıyor : laminat parke üretimi , sunta , MDF üretimi gibi diğer ana ürünlerden biri olarak imalatı hızla devam etmektedir. Ordu ve Sakarya tesislerinde üretilen parkelam ürünleri için yüksek kalitedeki HDF levhaları kullanılmaktadır. Çamsan sitesinde yazan bilgiye göre Ordu tesislerinde mevcut 3,5 milyon metrekare üretimi vardır. Sakarya tesislerinde yıllık üretim kapasitesi 10 milyon metrekaredir. Sakarya daki tesisleriyle Ordu tesisleri üretim toplamı 13,5 milyon metre kare kapasiteye ulaşmıştır. Parkelam laminat parke ev ve iş yerlerinde uygulanabilecek (31 -32. sınıf gibi..) ürünleri vardır.Fakat banyo , tuvalet gibi su ve rutubet alan yerlerde kullanılmasını tavsiye etmiyoruz. Alttan ısıtma sistemlerine uygundur.

Yazar : Ahmet Kanburoğlu

1 yorum - “Çamsan Laminat Parke (Parkelam Lock Sistemi)”

 1. clic sistem 8 mm. parkelam için takım fiyatı alabilirmiyim.Bilecik.ŞAHİN MOB.Ayrıca ödeme bilgiside geçermisiniz !biz burda aracılardan temin ediyoruz pahalıya geliyor..uygun bir fiyatla uygun ödeme koşulları ile kendi malımızı almak istiyoruz.Bilecikte sizin ürününüz kimsede yok!

Yorum yap

İlgili aramalar

 • parkelam lock system
 • ordu çamsan laminat parke fiyatları
 • amsan laminat parke
 • çamsan laminat parke çeşitleri
 • çamsan laminat parke renkleri
 • çamsan laminat parke
 • çamsan parkelam lock
 • parkelam modelleri
 • parkelam galaksi serisi
 • çamsan kastamonu